top of page

הלוואות לעסקים

הלוואות
צור קשר
  • מחפש הלוואות לעסקים בתנאים מצוינים?

  • כסף מזומן לחשבון, ללא עיכובים, לצורך הרחבת הפעילות העסקית?

  • 100,000 ש"ח יספיקו? (או שצריך סכום הרבה יותר גדול)


כיום ניתן לקבל הלוואות לעסקים בתנאים נהדרים, מבלי לרדוף אחרי הבנקים. גופי ייעוץ חיצוניים ידאגו לפרוס בפניך את כל האפשרויות הרלוונטיות ואף יסייעו לך לגייס את הכסף בפועל. מדובר בשירות סופר משתלם שמאפשר כמעט לכל עסק לגייס כסף בקלות. כולל עסקים חדשים!

קבל 10 דברים שאתה חייב לדעת על הלוואות לעסקים!


1 – מי שיתן לך את השירות היעיל ביותר והמהיר ביותר, הוא יועץ שעבד בעבר במערכת הבנקאית. "יוצאי בנקים" מבינים איך המערכת עובדת מבפנים, ויוכלו בקלות להגדיל את הסיכוי שלך לקבל הלוואה אטרקטיבית מהבנק, מגוף חוץ בנקאי או מקרן לעסקים בערבות המדינה. שהרי, יועצים אלו הם אלו שאישרו בעבר הלא רחוק בקשות מסוג זה (ואף מכירים אנשים מתוך המערכת).

2 – 90% מהבקשות בתחום של הלוואות לעסקים, מוגשות בגין: הלוואות לעסקים קטנים, הרחבת פעילות עסקית, מימון יבוא, גלגול חובות,
הלוואה לפתיחת עסק, מיחזור חוב או סיוע במצב משברי (בעיה בתזרים המזומנים). בכל אחת מהקטגוריות הללו, חשוב להדגיש בפני הבנק נתונים מסוימים שיסייעו לו להבין באיזו מהירות ובאיזו רמת ביטחון תוכלו להחזיר את החוב.

3 – הבנק תמיד רוצה להרוויח. זה לא משנה אם מדובר בבנק, גוף חוץ בנקאי או קרן בערבות מדינה. כל גוף שמאשר הלוואה רוצה לוודא שתוכל להחזיר את ההלוואה. לצורך כך הוא ישקלל מספר נתונים כבדי משקל וכך יעריך את הסיכוי להחזר מלא של ההלוואה. יועץ אשראי מקצוען בתחום של הלוואות לעסקים, ידריך בעל עסק לאורך כל הדרך: מילוי טפסים נכון, כיצד לענות על שאלות הבנק, איך לדבר בפגישה הפרונטלית ומה עדיף שלא לחשוף.

4 – הרבה בקשות אשראי נדחות מסיבות טכניות ולא כי אינך זכאי להלוואה. למה הכוונה? ישנם גופים במשק אשר מגישים עשרות בקשות אשראי מדי יום, בצורה "סיטונאית". צורת עבודה מורידה את איכות הבקשות, שכן הנתונים לא תמיד מדויקים ואף עסקים מסוימים מסווגים בצורה לא נכונה ולא מדויקת. ברגע שהפקיד המאשר מזהה טעות כזו, הוא ישר פוסל את הבקשה, והדבר נופל בין הכסאות. הגשת בקשה נוספת, עם טפסים שמולאו בתשומת לב הראויה, תביא פעמים רבות לאישור הבקשה.

5 – הלוואות לעסקים הן החמצן של המשק ואין כמעט גוף עסקי שלא עובד עם אשראי בנקאי או מסגרת אשראי גדולה. לכן זו ממש לא בושה לפנות אל הבנק לקבלת הלוואה. להיפך, פעמים רבות מדובר בהזדמנות להגדיל את העסק בצורה משמעותית ולתת לו את הדחיפה שהוא צריך בזמן הנכון. זכור שבלי השקעה כספית בעסק (מכונות, ציוד, פסי יצור) קשה להגדיל את מחזור המכירות.

6 – יש
הלוואות לעסקים שאתה לא מכיר! שוק האשראי העסקי הוא אדיר במימדיו. בתחום העולם הזה, קיימים המון מוצרים שמותאמים לצרכים שונים של עסקים. ישנן הלוואות בסכומים שונים, עם ריביות שונות, עם תנאי החזר שונים ועם הגבלות שונות. מה שבטוח הוא, שיועץ אשראי עסקי יוכל תמיד להפתיע אותך לגבי אפשרויות שונות של אשראי אטרקטיבי. המסקנה היא שאסור לוותר על שירותיו של יועץ אשראי פרטי, שייצג אותך נאמנה אל מול המערכת הבנקאית ואף יציג בפניך אפשרויות נוספות לגיוס אשראי שלא הכרת.

7 – הקשר האישי עושה את ההבדל. אותך אף אחד לא מכיר בבנק. יחד עם זאת, יש גופים שעובדים מול הבנקים על בסיס יום יומי, וכבר פיתחו מערכת יחסים ענפה. לגופים אלו סיכוי הרבה יותר גדול לקבל אישור להלוואה מאשר לך. לכן יש להם סוג של "יתרון תחרותי" על פניך. המינימום שתוכל לעשות הוא להשוות בין ההצעות השונות שתקבל כאן וכאן.

8 – הלוואות בערבות מדינה. מתוך שלל הסוגים של הלוואות לעסקים, הלוואות בערבות מדינה הן "הדובדבן שבקצפת". הלוואות סופר משתלמות בתנאים סופר אטרקטיביים, שהן ברכה אמיתית לכל עסק שמקבל אותן. יחד עם זאת, רוב העסקים לא מנצלים זאת, ומדי שנה כמות קטנה של הלוואות כאלו מאושרות (שלא בצדק). בדוק עוד היום אם הנך עומד בתנאים הבסיסיים לזכאות. במידה והנך זכאי, גם עוד היום אל גוף פיננסי מייעץ, להגשת בקשה לקבלת הלוואה מסוג זה. זה ישתלם לך בגדול!

9 – זהירות, הלוואה בתנאים קשים מדי היא מלכודת. עם כל מה שנאמר עד כה, הגשת בקשת אשראי בצורה לא נכונה יכולה לפגוע ברושם הראשוני אל מול הבנק, ולגרור הצעה להלוואה בתנאים נוקשים מדי. כלומר הלוואה בריבית גבוהה מדי ועם אבני דרך נוקשות. זו יכולה להיות מלכודת של ממש עבור העסק שלך ולכן ההמלצה שלנו היא לא להתפשר על תנאי ההלוואה בכל מחיר.

10 – עסקים עושים עם אנשים, ובשיתוף פעולה. הקרן בערבות מדינה והבנקים אינם האויבים שלך, אלא שותפים עסקיים. אם תתייחס אליהם בתור כאלו, כל התהליך יהפוך להרבה יותר זורם וחיובי. בסופו של דבר, הבנקים רוצים לתת הלוואה שכן יש להם תקציבים מסוימים שהם חייבים "להוציא" אל השוק. צריך פשוט לתת לגוף הבנקאי את התחושה וההבנה שהעסק שלכם יוכל לעשות שימוש מושכל בכספי ההלוואה. הלוואות לעסקים נועדו להביא שגשוג וצמיחה לטווח הארוך, גם עבור בעל העסק וגם עבור הבנק.


אוקי – למי כדאי לפנות לצורך ייעוץ ראשוני?

אתר Cash4You אינו מספק ייעוץ בנושא הלוואות לעסקים, אלא בתחום של הלוואות למגזר הפרטי בלבד. יחד עם זאת, אנו פועלים בשיתוף פעולה הדוק עם "המרכז הישראלי לאשראי עסקי", שמוביל את התחום של גיוס אשראי לעסקים: גיוס אשראי בנקאי, הלוואות בערבות מדינה, הלוואה לעסק חדש, הגדלת מסגרת אשראי ועוד. אנו ממליצים לכם בחום לפנות אליהם עוד היום לקבלת הייעוץ המקצועי. התשלום הוא על בסיס הצלחה בלבד.


המרכז הישראלי לאשראי עסקי – הלוואות לעסקים

 

 

 

צור קשר לקבלת הלוואה

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

bottom of page