top of page

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

צור קשר
  • יש לך מינוס גדול? ובנוסף משכנתא שיושבת עליך?

  • מעוניין לקבל הלוואה בתנאים סופר אטרקטיביים?

  • האם ידעת שבאמצעות מיחזור משכנתא תוכל לקבל עד 75,000 ש"ח לחשבון הפרטי?


מיחזור משכנתא הינו הליך כלכלי סופר משתלם, שמאפשר לבצע בנקאות "יצירתית". כלומר, אם גם ככה אתה עומד בגובה התשלום החודשי של המשכנתא, תוכל לפרוס אותה מחדש (בתנאים משופרים) - ולקבל את ההפרש הכספי ישירות לחשבון, במזומן.
עשרות אלפי שקלים לחשבון שלך תוך 14 יום!


מיחזור משכנתא – מהלך כלכלי שחוסך הרבה כסף

במידה ולקחת בעבר משכנתא על מנת לרכוש נכס, וחלו שינויים במצב השוק או ביכולת שלך להחזיר את המשכנתא, מומלץ לבחון את האפשרות לבצע מיחזור משכנתא. תהליך זה יכול להיות מאוד משתלם עבורך, ולחסוך סכום גבוה מאוד של כסף.

על הדרך סוגרים את המינוס...

יותר מכך, במקרים רבים ניתן במסגרת המיחזור להגדיל מעט את סכום המשכנתא הכולל (לפרוס לעוד שנה שנתיים) וכך לקבל כסף מזומן לחשבון. כלומר למחזר את המשכנתא בתנאים הרבה יותר טובים, ולקבל את ההפרש של החיסכון ישר לחשבון. מי היה מתנגד לקבל מחר בבוקר 50,000 ש"ח לחשבון? זה מאד ריאלי.
ישר לחשבון. מי היה מתנגד לקבל מחר בבוקר 50,000 ש"ח לחשבון? זה מאד ריאלי.


>> צריך מיחזור משכנתא? לחץ כאן


מהו מיחזור משכנתא בעצם?

הליך של מיחזור משכנתא משמעו החזרת משכנתא ישנה ולקיחת משכנתא חדשה במקומה. משכנתא היא הלוואה מורכבת, שכוללת בתוכה המון פרמטרים שונים: ריביות, מסלולים, תמהיל, הצמדות, פריסת תשלומים, עמלות ועוד. אם הליך זה מבוצע בצורה מקצועית, ובליווי חברה שזו ההתמחות שלה, ניתן להשיג תוצאה סופית מדהימה. חיסכון מיידי של עשרות אלפי שקלים, כולל הפחתת גובה ההחזר החודשי לבנק.

למי מומלץ לשקול את הנושא?

מיחזור משכנתא הינו אידיאלי עבור מי שלקח הלוואה בריבית גבוהה, ומאז הריבית במשק ירדה. אך לא רק עבור לקוחות אלו המיחזור משתלם! פעמים רבות הצרכים שלך משתנים. נולד עוד ילד וההוצאות גדלו או להיפך, אתה מרוויח טוב יותר. יש להתאים את המשכנתא החדשה לצרכים החדשים, ובאותה הזדמנות לשפר את כל הפרמטרים האפשריים. גופים מקצועיים יודעים לבצע עבורך את כל החישובים ולספק לך את השורה התחתונה: שווה או לא שווה. כמעט בכל המקרים, ניתן לחסוך הרבה כסף. מה יש לך להפסיד בעצם? גופים רבים אפילו מספקים בדיקה ראשונית חינם.

שינוי בגובה הריבית

אם קיים במצב בו הריבית כיום נמוכה מהריבית שהייתה בזמן בו לקחת את המשכנתא, מומלץ לפנות ליועץ משכנתאות עוד היום. שכן מרכיב הריבית הוא המרכיב שישפיע הכי הרבה על גובה המשכנתא. מעבר לכך, צריך לזכור שהפעם לא תגיע לבנק לבדך, אלא בליווי יועץ משופשף, שידע להגיד לך מה הריבית שבאמת מגיעה לך.

שינוי בגובה ההחזר

אם מצבך הכלכלי השתפר לאורך השנים (נדיר יותר), עליך לשקול להגדיל את גובה ההחזר החודשי וכך לקצר את משך המשכנתא. בצורה כזו תוכל לחסוך סכום כסף אדיר מתוך סכום המשכנתא הכולל.

במידה והמצב הפוך, וגובה ההחזר החודשי כבד לך מדי, כדאי למחזר את המשכנתא במטרה לפרוס את התשלומים על פני תקופה ארוכה יותר (בריבית טובה יותר). שכן קשה לחיות עם מינוס שגדל וגדל כל הזמן. גם במצב כזה ניתן להשיג חיסכון, ישנם מגוון כלים חדשים שיועצים יוכלו להציע לך.


על מה חשוב לשים דגש

על מנת שתוכלו ליהנות מחיסכון לאחר מיחזור של משכנתא, חשוב להיות מודע לכל הנתונים, הכל כולל הכל. כלומר לצד החיסכון האפשרי הנובע משינוי גובה הריבית או שינוי המסלול, אסור לשכוח את העלויות השונות של הליך המחזור. תפקידו של יועץ משכנתאות לבצע עבורך חישוב כולל כמה שיותר מדויק.

לא לשכוח את ההוצאות הנ"ל:

עמלת היוון - עמלה זו נגבית בגין פירעון מוקדם של המשכנתא, כולה או חלק ממנה. יועץ מקצועי יוכל לעזור לך להבין האם תהליך המיחזור שאתה שוקל לבצע יכלול עלות זו, ובאם כן, האם התהליך עדין משתלם עבורך כלכלית.

עמלה תפעולית – הוצאה יחסית זניחה (עשרות שקלים בודדים), אותה תצטרכו לשלם בעת ביצוע מיחזור המשכנתא

עמלת אי הודעה מוקדמת – באם לא הקדמתם והודעתם לבנק (10 ימים מראש) כי ברצונכם לשנות את תנאי המשכנתא שלקחת, ולבצע מיחזור, תחויבו בעמלה זו. לרוב מדובר על עמלה בגובה של 0.1%.

עמלה בגין הפרשי שער – רלוונטית באם המשכנתא צמודה למטבע זר.


משכנתא חוץ בנקאית - מידע נוסף
הלוואות לשכירים (הכי משתלם שיש) - לחץ כאן


 

מיחזור משכנתא - הלוואה בדלת האחורית!

הלוואות
צור קשר לקבלת הלוואה
bottom of page