הלוואות לרכב

הלוואות
צור קשר
  • מעוניין לקנות רכב חדש? יד שנייה?

  • רכב קיה? טיוטה? יונדאי? מאזדה?

  • איזה סכום דרוש? 30,000 ₪? 75,000 ₪?


שידרוג הרכב יכול לשנות את איכות החיים מן הקצה לקצה. במקום להוציא הון תועפות על טיפולים ותיקונים, משדרגים לרכב חדש יותר (רצוי יפני) - ועוצרים את הסחף. במקום לשלם מדי חודש למוסך, עדיף לשלם מדי חודש החזר הלוואה - ובינתיים לנסוע ברכב מפנק שעונה על כל הצרכים של המשפחה. אנו מספקים הלוואות לרכבים בתנאים משתלמים במיוחד, עם פריסת תשלומים אידיאלית.
הכסף יועבר אליך לחשבון עוד היום!

 

הלוואות לרכבים


"לפני כשבועיים הרכב שלי שוב נכנס למוסך, לאחר עוד תשלום מעצבן למוסך החלטתי שהגיע הזמן להחליף רכב. הבעיה היתה שכסף לרכישת רכב חדש לא היה לי ועל הרכב הישן קיבלתי מחיר נמוך יחסית. מה עושים?"

מימון לרכב עד 100% - כל כך פשוט!


הלוואות לרכב – איך זה עובד?


לאחר שמוצאים רכב פוטנציאלי לקניה פונים לחברת המימון בבקשה לקבלת הלוואה לרכב. לאחר שהחברה בודקת את התנהלות חשבון הבנק של הלקוח ולעיתים מספר פרטים נוספים, היא מאשרת הלוואה לרכב. הלוואות לרכב ניתנות ללקוח והרכב שרכש הופך לעירבון להחזרי ההלוואה, כך שאין צורך לערב גורמים נוספים שיהיו ערבים להלוואה. לאחר שחותמים על כל המסמכים אצל הנציג או שמעבירים אותם דרך הפקס וההלוואה מאושרת ניתן להעביר את הכסף לחברה או לאדם ממנו רוכשים את הרכב.

 

למה לא לפנות לבנק למטרת הלוואה לרכב?


נכון, גם הבנקים מציעים הלוואות לרכב. בניגוד לחברות המימון הבנקים בדרך כלל מקשים יותר על הלקוח לפני שהם מאשרים את הלוואה לרכב. ישנם לקוחות שיש להם כבר הלוואה למטרה אחרת בבנק ואז הבנק לא מאשר הלוואה נוספת, ישנם לקוחות שבנק דורש מהם ערבים להלוואה וישנם לקוחות שאינם בעלי גובה ההכנסה הדרוש לקבלת הלוואה לרכב. פנייה לחברת מימון לרכב אינה מקשה על הלקוחות מכיוון שהרכב הוא העירבון לכך שההלוואה תוחזר אליהם במלואה.

 

תנאי מימון נוחים


כאשר אתם בודקים הלוואה לרכב אינכם בודקים רק כמה זמן יקח לאשרה ומה גובה ההלוואה שיאושר לכם. כאשר בודקים הלוואה למטרת רכישת רכב יש לבדוק גם את התנאים. חברת המימון מציעה תנאים נוחים וטובים ללקוח. תנאים טובים אלו כוללים ריבית נמוכה ותנאי החזר נוחים, ניתן לפרוס את ההלוואה בהתאם ליכולת ההחזר החודשי שמתאים לכם.
לאחר שפניתי לחברת המימון ורכשתי את הרכב החדש שלי, אני מחזירה מדי חודש סכום נמוך בהרבה ממה שהייתי משלמת כל חודש למוסך למטרת תיקון הרכב הישן. כך שאני גם נהנית מתשלומים נמוכים וגם מרכב חדש.


צריך הלוואה לרכב? צור קשר עכשיו

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

  אודותינו            שירותים                    סוגי הלוואות                 אשראי                          צור קשר

Copyright © 2019 cash4you.co.il All rights reserved.

CASH4YOU - הלוואות חוץ בנקאיות בתנאים אטרקטיביים.
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

הלוואות חוץ בנקאיות