top of page

הלוואות פרטיות

הלוואות
צור קשר
 • מחפש הלוואה מהירה בתנאים מעולים?

 • רוצה לסגור את המינוס בבנק?

 • מעוניין לקחת הלוואה בפריסת תשלומים?


אנו מספקים הלוואות פרטיות (באישור מהיר), בפריסת תשלומים נוחה במיוחד. באמצעות צ'קים דחויים תוכל לקבל הלוואה מהירה של עד 75,000 ש"ח, מהיום להיום. על איזה סכום חשבת? 5,000? 10,000? 40,000? צור עמנו קשר לפרטים נוספים.
הכסף יועבר אליך לחשבון עוד היום!

 

הלוואות פרטיות


בחיינו הדינאמיים קורה לא פעם שאנו זקוקים לסכום כסף גדול למטרות שונות כמו למטרת תיקון הרכב או למטרת שיפוץ דחוף בבית. במקרים כאלו אנו פונים באופן אוטומטי לבנק שלנו בתקווה שהוא יעמוד לצידנו ויעניק לנו הלוואה בגובה הדרוש לנו. אך לא תמיד הבנק מאפשר לנו לקבל הלוואה זו. חשוב שנדע שהפנייה לבנק היא לא הפתרון היחידי עבורנו וישנן גם הלוואות פרטיות.
 

>

הלוואות לכל מטרה - לחץ כאן למידע נוסף
הלוואות לשכירים (תנאים נהדרים)

 


הגיע הזמן להשוות


בין אם הבנק מאפשר לנו לקבל הלוואה בגובה הדרוש לנו ובין אם לא חשוב שכמו בכל תחום אחר נערוך בדיקה עם שאר הגופים הפיננסים שיכולים להעניק לנו הלוואה. ישנם גופים פיננסים שונים המעניקים הלוואה פרטית. הלוואה פרטית הינה הלוואה חוץ בנקאית הניתנת ללווה מבלי לערב את הבנק שלו.
 

תנאי ההלוואה אינם כוללים רק את גובה ההלוואה, הריבית ותקופת ההחזר, ישנם בנקים שמתנים את ההלוואה בתנאים מסוימים כמו ביטול כרטיס האשראי או הגבלת סכום משיכת המזומן ליום ועוד. בעת ההשוואה בין הלוואות פרטיות לבין ההלוואה של הבנק חשוב שנבדוק את כל התנאים וההגבלות (אם קיימות) שמציע כל אחד.

 

הלוואה פרטית ברגע


הלוואות פרטיות הן בעלות יתרון נוסף מעבר לתנאי ההלוואה מכיוון שניתן לקבל הלוואה פרטית ברגע וכל זאת מבלי לצאת מהבית ולהיפגש עם בנקאי. הגופים הפיננסים המעניקים הלוואות פרטיות מאפשרים ללווה לקבל הצעה להלוואה דרך האינטרנט או הטלפון.

לאחר שהלווה ממלא את פרטייו באתר או מעביר אותם בשיחת טלפון ושולח את כל המסמכים שדורש הגוף הפיננסי – נערכת בדיקה קצרה לאחריה הוא מקבל את כל תנאי ההלוואה הכוללים את גובה ההלוואה, פריסתה והריבית. הלווה יכול להחליט האם לקחת את ההלוואה או להמשיך לבדוק ולהשוות עם גופים פיננסים אחרים. במידה והלווה מעוניין בהלוואה שהוצעה לו ומאשר אותה, לא עובר זמן רב והכסף מועבר לחשבונו.

 

חשוב לבדוק


הלוואה פרטית מגוף פיננסי היא אינה הלוואה של השוק האפור. כדי לוודא זאת וכדי להיות בטוחים ורגועים חשוב לבדוק שאותה הלוואה פרטית אותה אתם מעוניינים לקחת מגיעה מגוף פיננסי שמאושר על ידי משרד האוצר ובנק ישראל.

השוק האפור - להתרחק כמו מאש!

זהירות - יש גם גורמים בעייתיים מאד בשוק האפור - שחייבים להתרחק מהם! צפה עכשיו בסרטון נוראי שמראה עד כמה מדובר בתחום אכזרי:

 

צור קשר לקבלת הלוואה
הלוואות פרטיות

אל תוותר על בדיקה חינם אצלנו!
 

במידה והנך מתכוון לקחת הלוואה פרטית בזמן הקרוב, אל תוותר על בדיקה חינם שנוכל לבצע עבורך, בה נציע הלוואה מיידית בתנאים סופר אטרקטיביים. אנו עובדים במקביל עם מגוון גופי אשראי, ועבור כל אחד נוכל להתאים את ההלוואה שהכי מתאימה לו. הבדיקה מהירה במיוחד, ללא עלות וללא כל התחייבות מצידך. לא צריך למלא טפסים ארוכים אלא פשוט למלא שם פרטי ומספר טלפון ואנחנו כבר נחזור אליך.

תן לנו להפתיע אותך! הלוואות פרטיות בתנאים מיוחדים

לקוחות רבים מופתעים מהיעילות בה עובדים גופי הלוואות פרטיים, בשונה מהסרבול המאפיין את המערכת הבנקאית. אצלנו העיקרון המנחה הוא ענייניות: כמה אתה צריך, לכמה זמן, כמה תוכל להחזיר בחודש ו... זהו. לקוחות רבים ביקשו 10,000 ש"ח בלבד, והופתעו לגלות שיוכלו לקבל גם סכום כפול, לכל מטרה! במידה ואין בעיות מיוחדות, תוכל לקבל את הכסף באופן מיידי בריבית נמוכה ועם פריסת תשלומים נוחה במיוחד. אנו מכבדים את הזמן שלך, ולכן במידה ולא תהיה לנו אפשרות להעניק הלוואה, נעדכן אותך מיידית.

האם יש מגבלת סכום?

האם יש מגבלת סכום על הלוואות פרטיות? בודאי שלא, כל מקרה לגופו. ניתן לקבל הלוואה מהירה של אלפי שקלים בודדים, או הלוואה גדולה יותר של עשרות אלפי שקלים, לכל מטרה. ככל שלקוח מביא תלוש שכר גבוה יותר, כך הוא יוכל לקבל סכום גבוה יותר, מהיום להיום. מה שכן, חשוב לתכנן מראש סכום הגיוני שתוכלו להחזיר בלי בעיה מיוחדת. התנאים אצלנו פשוט נהדרים.

הלוואה פרטית – מגוון מטרות

למען הסר ספק, ניתן לקחת הלוואה פרטית למגוון מטרות. הן מטרות דחופות כמו טיפולי בריאות, סגירת חובות, מיחזור חוב, תיקון רכב וכו' והן מטרות של פנאי ובילוי. הלוואות פרטיות הן למעשה הלוואות לכל מטרה:
 

 • מימון טיפול רפואי

 • מימון לימודים

 • הלוואה לרכב / תיקון רכב

 • הלוואה לשיפוץ

 • סגירת המינוס בחשבון

 • שיפור תנאי הלוואה קיימת

 • הלוואה לתקופת החגים

 • הלוואות פרטיות למימון חופשה

 • מימון אירוע חגיגי

 • ועוד


אנא צור קשר בכל שאלה – לחץ כאן

 

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

bottom of page