מימון לרכב (חדש או משומש)

הלוואות
צור קשר
  • מעוניין לקנות רכב חדש? יד שניה?

  • מחפש מימון לרכב טויוטה? קיה? יונדאי?

  • כמה דרוש לך? 50,000 ₪? 100,000 ₪?


אין בכלל ספק. שידרוג הרכב יכול לשנות את איכות החיים מן הקצה אל הקצה. רכב חזק יותר, מרווח יותר, עם מזגן איכותי, בלי בעיות מכניות ובלי רעשים מוזרים. במקום לשלם למוסך אלפי שקלים על טיפולים ותיקונים, עדיף כבר לשלם החזר הלוואה חודשי נמוך יחסית - ולהנות מחיים שקטים ומהנים. אנו מספקים הלוואות לרכבים בשיתוף חברת Car Online (מס' 1 בתחום).
מימון לרכבים באישור מהיר במיוחד!

הלוואות לרכב יד שניה או חדש - מידע נוסף

מימון לרכב - במהירות הבזק

הרבה אנשים שמעוניינים לרכוש רכב חדש נאלצים לחסוך כסף זמן רב או לחליפין פונים לבנק לקבלת הלוואה. שתי אלטרנטיבות אלו אינן אופטימאליות ועשויות לקחת הרבה מאוד זמן. בזמן שייקח לך לחסוך את הכסף לא תוכל ליהנות מנסיעה ברכב. פניה לבנק כידוע בפעמים רבות נענית בשלילה. אפשרות זו מושלמת גם עבור אנשים אשר יש להם הטון עצמי לרכישת רכב, אך מעדיפים להוציא אותו על מטרה אחרת, אשר אין בגינה אפשרות מימון נוחה כמו מימון לרכב. לפיכך האפשרות המושלמת עבור מי שרוצה ליהנות מרכב חדש בהקדם היא לפנות אל חברות כמונו, המציעות מימון לרכב בתנאים משתלמים.
 

ההבדל בין מימון לרכב להלוואה מהבנק


כאשר פונים לבנק לבקש הלוואה לצורך רכישה של רכב, בודק הבנק גם את יכולת ההחזר החודשית של הפונה וגם את ההיסטוריה הבנקאית שלו. כמו כן לרוב לא יאפשר הבנק הלוואה בכלל הסכום של הרכב, וייעתר למתן סכום חלקי בלבד. בשונה מהבנקים, חברות המספקות מימון לרכב מעניקות הלוואות בכל גובה סכו הרכב ולא מערימות קשיים. מימון לרכישת רכב מקנה את האפשרות גם למי שאינו בעל חסכונות לקנות רכב חדש ולשלם עליו בפריסת תשלומים נוחה במיוחד. יתרון נוסף הוא שחברות המעניקות מימון לרכב מספקות הלוואה חוץ בנקאית, כך שהלוואה זו לא תשפיע על חשבון הבנק ועל מסגרת האשראי שלו.

הלוואה בשווי 100% מעלות הרכב

אנו מספקים לכל דורש (בהתאם לעמידה בתנאי סף) הלוואה בסך 100% משווי הרכב. נשמח לספק לכם שירות של פגישת יעוץ ללא התחייבות עם אחד מיועצינו, לשם קבלת החלטה על מסלול המימון המשתלם ביותר עבורכם. במסגרת הפגישה יקבע הסכום הכולל של ההלוואה, גובה ההחזר החודשי, תקופת ההחזר וסכום ההחזר שיוותר לך בתום תקופת החזר ההלוואה.

החזר הלוואה בתנאים נוחים

אחד היתרונות הגדולים בקבלת הלוואה מסוג מימון לצורך רכישת רכב חדש או רכב יד שניה הוא בעובדה שניתן להחזיר את המימון שניתן בכמות גדולה של מועדי החזר ובגובה החזר נוח במיוחד. אנו מציעים ללקוחותינו תנאים משלמים ונוחים במיוחד, כך שכל אחד יתאים עבורו את מתכונת ההלוואה הנוחה ביותר עבורו.

כל האפשרויות פתוחות!

אם אין ברצונך להמתין עד שיהיה לך כסף לרכוש רכב חדש או שאתה מעדיף להשקיע את הכסף שלך כרגע באפיקים אחרים, תמיד תוכל לפנות אלינו ולהגי בקשה לצורך מימון של הרכב.


צריך מימון לרכב? מלא פרטים לבדיקת זכאות

 

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

  אודותינו            שירותים                    סוגי הלוואות                 אשראי                          צור קשר

Copyright © 2019 cash4you.co.il All rights reserved.

CASH4YOU - הלוואות חוץ בנקאיות בתנאים אטרקטיביים.
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

הלוואות חוץ בנקאיות