top of page

הלוואות לשכירים

הלוואות
  • יש לך תלוש משכורת מסודר?

  • סכום של 10,000 ש"ח יאפשר לך לסגור את המינוס?

  • מחפש הלוואה כדאית (ומשתלמת במיוחד) עבור שכירים?


"הלוואה לשכירים" היא כלי אשראי פופולארי ביותר בקרב שכירים עם תלוש משכורת מסודר (עד 75,000 ש"ח לכל מטרה). באמצעות צ'קים דחויים או הוראת קבע, תוכל לפרוס את התשלומים בצורה נוחה והגיונית. כך תוכל להחזיר את ההלוואה בקלות בלי שום בעיה.
הכסף יועבר אליך לחשבון עוד היום!

 

הלוואות לשכירים


היתרון של העבודה כשכיר היא ההכנסה הקבועה, אין הפתעות בהכנסה ומדי חודש מגיע אותו הסכום פחות או יותר לחשבון הבנק. ההפתעות הן ההוצאות. למרות שלרובנו ישנן הוצאות קבועות היורדות מחשבון הבנק מדי חודש בתאריכים קבועים, מדי פעם ישנן הוצאות בלתי צפויות שלעיתים אין לנו כיצד לכסות אותן. הלוואות לשכירים מאפשרות לעובד השכיר לכסות את אותן הוצאות בלתי צפויות ולפרוס את תשלומי ההלוואה כך שיהיה לו נוח להחזירם.

 

הלוואות לכל מטרה - לחץ כאן למידע נוסף
הלוואות אקספרס מהירות במיוחד (לחץ כאן!)


הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים


ישנן מספר אפשרויות לקבלת הלוואות לשכירים, האפשרות הראשונה והמוכרת לכולם היא הפניה לסניף הבנק, אך במקרים מסוימים הבנק לא מאשר את גובה ההלוואה הרצויה ואם כן הוא מתנה את ההלוואה בחתימת ערבים או בהגבלות שונות כמו סגירת האפשרות לפרוע חסכון עד לסיום ההלוואה, הקטנת מסגרת האשראי, החזרת כרטיס האשראי ועוד הגבלות שונות.

קיימות אפשרויות נוספות להלוואות כמו הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים. הלוואות אלו אינן קשורות לחשבון הבנק ולכן הן אינן מגבילות את החשבון וגם לא דורשות חתימת ערבים. הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים ניתנות מגופים חוץ בנקאיים כמו חברות האשראי, חברות הביטוח ועוד גופים פיננסיים שונים.

 

כיצד מקבלים הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים?


הפניה אל גופים חוץ בנקאיים במטרה לקבל הלוואות לשכירים נעשית בדרך כלל בטלפון או באינטרנט. ברוב המקרים אין צורך להגיע לפגישה למטרת ההלוואה ואת הפרטים האישיים ופרטים לגבי ההלוואה המבוקשת מוסרים בשיחת הטלפון. הגופים החוץ בנקאיים מודעים לצורך המיידי של ההלוואות לכן הם בודקים ומאשרים את ההלוואות בזריזות. בעת אישור הלוואות לשכירים מקבל הלווה את התנאים המוצעים לו. לאחר שהלווה מאשר את ההלוואה הוא מקבל אותה באופן מיידי ככל האפשר.

 

הלוואות מגופים מסודרים ומפוקחים


אחת הסיבות שרובנו הורגלו לפנות לבנק למטרת הלוואה הוא החשש מהשוק האפור. לא מעט מספרים על ההלוואות מהשוק האפור ומהסיכון של הלוואות מסוג זה. כאשר פונים לקבלת הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים חשוב לבדוק שאתם פונים לגוף פיננסי מוכר שקיבל אישור למתן הלוואות מסוג זה. את האישור למתן הלוואות מקבלים ממשרד האוצר ובנק ישראל.

זהירות! יש גורמים שצריך להתרחק מהם בשוק האפור. סרטון קשה לצפייה:

צור קשר
צור קשר לקבלת הלוואה
הלוואות לשכירים בשוק האפור

הלוואות לשכירים ועובדי מדינה - לכל מטרה


בין השאר, אנו מתמחים במתן אשראי לשכירים ועובדי מדינה. מגוון הלוואות חוץ בנקאיות המותאמות בדיוק למידות שלך, ולכל מטרה. שכירים לוקחים כיום הלוואות למגוון מטרות. כל עוד עומדים בדרישות המינימאליות, זה ממש לא משנה מה תעשה עם הכסף:

✓ רכישת רכב
✓ מימון טיפול רפואי
✓ מזון לחג
✓ חופשה משפחתית
✓ סגירת חוב
✓ סיוע לבן משפחה
✓ מימון אירוע משפחתי
✓ ועוד


מגוון מסלולים לבחירתך


כאמור, הלוואה לשכירים מותאמת למידות שלך, ולכן אנו מציעים מגוון מסלולי החזר, תוך התחשבות מקסימאלית ביכולת ההחזר שלך. ישנם מצבים בהם אדם יודע שרק עוד 6 חודשים יכנס לו סכום כסף גדול, ועד אז הוא רוצה לשמור על גובה החזר נמוך ועוד מגוון דוגמאות. כל עוד מגבים את הבקשה המיוחדת במסמכים/אישורים – אנו כאן עבורך מתוך מטרה כנה לעזור ולסייע. הלוואות לשכירים אינן פוגעות במסגרת הבנקאית שלך, ונועדו לסייע במקביל.

 

שכיר - הלקוח הטוב ביותר של הבנקים!


למעשה, כל גופי האשראי במשק "מחזרים" אחר השכירים, שמרוויחים משכורת קבועה במשך שנים (בטח אם מדובר בעובדי מדינה). מדובר בפלח שוק יציב יחסית, שיכול לספק תחזית כלכלית מדויקת יחסית לשנים הקרובות.
מסיבה זו, הסיכון שכרוך בהלוואות לשכירים הוא נמוך יותר, ולכן שכירים יכולים לקבל מגוון הלוואות חוץ בנקאיות בתנאים מועדפים. במקרים רבים, הריבית שתשלם על הלוואה חוץ בנקאית, תהיה נמוכה בהרבה מהריבית הגבוהה שתיאלץ לשלם על חריגה ממסגרת החשבון בבנק שלך.

 

תנאים בסיסיים לקבלת הלוואה לשכירים


חשוב להקדים ולומר, שהשירות שלנו מתבצע באופן מקצועי ודיסקרטי לאורך כל הדרך. הנתונים נבדקים בצורה מהירה ועניינית – וזאת במטרה לספק לך את השירות הטוב ביותר. מי שמעוניין לקבל הלוואת שכירים, צריך להיות בעל הכנסה קבועה ממקום עבודה. הוותק בעבודה צריך להיות לפחות שנה ולצורך בדיקת הזכאות יש להציג את 3 תלושי המשכורת האחרונים. בנוסף, יש להגיע עם חשבון בנק "נקי" ללא צ'קים חוזרים או עיקולים. יחד עם זאת, יש לציין כי כל מקרה נבחן לגופו.

חסר לך כסף? לרוב האנשים במדינה חסר...
(וזו לא אשמתך)

 

המציאות הכלכלית בישראל הופכת ליותר ויותר מאתגרת משנה לשנה. בעוד השכר הממוצע במשק מטפס באיטיות, ההוצאות המשפחתיות ממשיכות לגדול עוד ועוד. גם אם בשגרה רבים מצליחים "לצוף" ולשרוד, ישנן הוצאות חד פעמיות שיכולות להפר את כל האיזון. במקרים מסוג זה, הלוואה חוץ בנקאית היא ממש כמו חמצן לנשימה ויכולה להציל ממשבר קשה. זאת, בתנאי שפורסים את ההחזרים כמו שצריך בצורה הגיונית וריאלית. הלוואות לשכירים ניתנות בתנאים אטרקטיביים במיוחד, ובאישור מהיר.  נשמח לעמוד לשירותך.

הלוואות בצ'קים - מיידי
הלוואות חוץ בנקאיות בהוראת קבע - משתלם

 

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

bottom of page